Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Rolety w kasecie

Jednymi z najpopularniejszych rozwiązań, które można spotkać w polskich domach są żaluzje aluminiowe i rolety w kasecie. Decydują się na nie osoby, którym zależy na estetycznych i perfekcyjnie dopasowanych przesłonach okiennych. Nasza firma produkuje rolety kasetowe w rożnych rozmiarach oraz kolorach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je nawet do niestandardowych okien.

Czym charakteryzują się rolety w kasecie?

To system, który umożliwia precyzyjne dopasowanie przesłony do okna poprzez montaż w jednym z trzech dostępnych wariantów:

  • rolety w kasecie montowane do listwy przyszybowej na ramie okiennej,
  • rolety w kasecie montowane do właściwej ramy okna,
  • rolety w kasecie montowane do sufitu lub ściany (dotyczy większych powierzchni).

Dwie prowadnice ograniczają materiał z każdej strony, umożliwiając idealne rozłożenie rolety na całej długości oraz szerokości szyby. Tak staranne pokrycie sprawia, że pomieszczenie bez trudu zaciemnia się po opuszczeniu przesłony nawet w ciągu dnia. W górnej części ramy okna bezinwazyjnie samodzielnie zamontujesz mechanizm, który zostanie przykryty estetyczną kasetą. Stanowi ona oprawę idealnie harmonizującą z typem oraz kolorem ramy. W naszej ofercie posiadamy bowiem bogatą gamę kolorystyczną produktów do wszystkich wnętrz — skandynawskich, klasycznych, nowoczesnych czy minimalistycznych.

Zalety rolety w kasecie

Zarówno klienci, jak i projektanci wnętrz doceniają zalety rolety w kasecie. Ich popularność nie dziwi, obecnie w większości polskich domów można spotkać przesłony typu dzień- noc, rolety materiałowe gładkie lub wzorzyste. To rozwiązanie, które cieszy się sympatią przedsiębiorców, właścicieli lokali handlowych czy usługowych. Oni także decydują się na funkcjonalne i stylowe rolety kasetowe do swojej firmy. Bez względu na to, czy mieszkasz i pracujesz w dużym mieście, takim jak Warszawa, czy w mniejszej miejscowości, docenisz nasze przesłony okienne za uniwersalny charakter i nowoczesny design. Kilka ruchów wystarczy, aby swobodnie skonfigurować ustawienia rolety i samodzielnie zadecydować o ilości światła wpadającego do wnętrza.

Zalety rolet kasetowych:

  • chronią przed słońcem
  • dostępna szeroka gama typów i wykończeń
  • prowadnice minimalizujące ilość wpadającego światła
  • minimalizują nagrzewanie się pomieszczenia
  • chronią przed wścibskimi sąsiadami
  • nadają nowoczesny i estetyczny wygląd pomieszczenia

Rolety kasetowe to dobry wybór niemal do wszystkich pomieszczeń, w których króluje prostota i funkcjonalność. Wiemy, że przesłony okienne mają zdobić i ograniczać napływ światła słonecznego oraz sztucznego z zewnątrz. Z pomocą naszych produktów zrealizujesz swoje marzenie o przytulnym, prywatnym klimacie w swoim domu.

Rolety

Żaluzje

Plisy

Verticale

Moskitiery