Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Rolety antywłamaniowe — zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie

Rolety antywłamaniowe są idealnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na ochronie mieszkania lub domu przed złodziejami. Cieszą się także rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców czy właścicieli lokali handlowych oraz usługowych, którzy chcą chronić swoje mienie przed wandalami i złodziejami. Rolety antywłamaniowe doskonale sprawdzą się w tej roli, ponieważ skutecznie odstraszają oraz utrudniają wszelkie próby dokonania przestępstwa. Już sam fakt, że dany lokal posiadany zainstalowany wspomniany system zniechęca włamywaczy do podejmowania prób dostania się do środka.

Jednak nie tylko funkcja ochronna sprawia, że rolety antywłamaniowe coraz częściej zdobią elewację budynków w Warszawie i innych polskich miastach. Odznaczają się one również właściwościami termoizolacyjnymi, dzięki czemu chronią pomieszczenia przed zbytnim nagrzewaniem się. To z kolei ma realny wpływ na oszczędności z tytułu kosztów klimatyzacji.

Dlaczego warto zainwestować w rolety antywłamaniowe?

Produkowane przez nas rolety antywłamaniowe posiadają niezbędne atesty, co tylko potwierdza ich skuteczność. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i czynniki pogodowe, takie jak słońce, deszcz, wiatr czy grad. Dzięki temu masz gwarancję, że będą Ci służyły przez wiele sezonów.

Rolety antywłamaniowe to produkt całoroczny – oznacza to, że zimą pomagają zatrzymać ciepło we wnętrzu, a latem chronią przed nadmiernym jego nagrzewaniem. Bez względu na panujące temperatury, stanowią skuteczną barierę ochronną przed włamywaczami, złodziejami i wandalami. Solidna konstrukcja mocowana jest na elewacji, dlatego do dyspozycji oddajemy bogatą paletę kolorów. Spośród nich wybierzesz rolety antywłamaniowe w odcieniu idealnie harmonizującym ze stolarką drzwiową czy okienną, ogrodzeniem i samą elewacją. Dzięki swojej uniwersalności rolety zewnętrzne możesz zamontować na etapie budowy, jak również w budynkach już wykończonych. Są one montowane na zewnątrz, dlatego w środku nadal możesz zdecydować się na żaluzje z drewna lub materiału.

Rolety antywłamaniowe — zalety tego rozwiązania

Jeżeli kiedykolwiek miałeś okazję podczas upalnych dni schronić się w pomieszczeniach, które posiadają zainstalowane rolety antywłamaniowe na oknach, wiesz, że pozostają one chłodne bez względu na temperatury panujące na zewnątrz.

Ponadto nasze rolety antywłamaniowe:

  • są znacznym utrudnieniem dla złodzieja,
  • zapewniają znakomitą izolację termiczną pomieszczeń,
  • posiadają prowadnice, które minimalizują ilość wpadającego światła,
  • po całkowitym zasłonięciu okna, zwiększają dyskrecję wewnątrz pomieszczenia,
  • są odporne na czynniki zewnętrzne,
  • możesz dopasować je do charakteru budynku oraz koloru elewacji czy stolarki.

 

Rolety

Żaluzje

Plisy

Verticale

Moskitiery