Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Plisy okienne — nowoczesne przesłony o wielu opcjach konfiguracji

Plisy to ekskluzywny, nowoczesny i oryginalny sposób zasłonięcia okna, który w Polsce zaczyna cieszyć się coraz większą popularnością. Osoby, które urządzają dom, mieszkanie czy biuro poszukują funkcjonalnych rozwiązań, które umożliwiają im sprawowanie kontroli nad ilością oraz kątem padania światła z zewnątrz. Plisy nie tylko izolują wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale także podnoszą komfort życia i bezpieczeństwo domowników. Chronią bowiem przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów oraz sąsiadów, a także umożliwiają budowanie przyjemnej, intymnej atmosfery. Plisy okienne cenione są przede wszystkim za wiele możliwości regulacji — przesłony możesz zasuwać od góry i od dołu, w zależności od preferencji czy pory dnia.

Dlaczego warto wybrać plisy?

Plisy doskonale sprawdzają się we wnętrzach o ekspozycji południowej. Wszędzie tam, gdzie wpada duża ilość światła słonecznego użytkownicy poszukują sposobów na ochronę przed nagrzewaniem pomieszczeń. Rażące słońce czy dokuczliwe neony i latarnie uliczne znacząco obniżają komfort życia oraz pracy. Z pomocą przychodzą plisy — rozwiązanie o wielu zaletach:

  • system umożliwiający zasuwanie rolety od góry i od dołu
  • bardzo prosta obsługa
  • bardzo wysoka jakość wykonania – 3 lata gwarancji!
  • rolety plisowane można prać w 30 stopniach
  • rolety plisowane to elegancki i prestiżowy produkt
  • rolety plisowane są idealne do nowoczesnych wnętrz

Nasze plisy — gwarancja niezawodności i długoletniej trwałości

Oferowane przez naszą firmę plisy wykonane z wysokiej jakości niemieckich tkanin są elegancką dekoracją okna, która może nadać Twojemu wnętrzu prawdziwy nastrój. W naszym asortymencie dostępne są przesłony okienne produkowane na indywidualny wymiar, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je nawet do niestandardowych wnętrz.

Oferujemy:

  • plisy
  • plisy
  • plisy do okien trójkątnych, trapezowych i innych
  • plisy do okien dachowych

Zapraszamy do kontaktu klientów z Warszawy oraz okolic, a także innych miast w Polsce. Doradzimy wybór rozwiązań idealnych dla potrzeb Twoich, Twojej rodziny lub współpracowników. Aranżacja wnętrz wymaga maksymalnego zaangażowania oraz otwartości na różne warianty, dlatego naszym klientom oferujemy nie tylko plisy, ale także żaluzje drewniane, aluminiowe, rolety materiałowe czy verticale.


Rolety

Żaluzje

Plisy

Verticale

Moskitiery