Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Żaluzje drewniane — naturalne i piękne wnętrza

Drewno we wnętrzach cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które lubią otaczać się naturalnymi, przyjaznymi materiałami. Dzięki jego właściwościom oraz walorom, z tego surowca produkowane są meble, podłogi, stolarka okienna i drzwiowa, elementy dekoracyjne, a także przesłony okienne. W naszej ofercie znajdziesz stylowe żaluzje drewniane, które pasują do wszystkich nurtów aranżacyjnych — od klasycznego, przez prowansalski czy kolonialny aż po nowoczesny.

Żaluzje z drewna prezentują się efektownie, bez względu na kąt nachylenia lameli. Nawet, kiedy są całkowicie opuszczone, aby idealnie zaciemnić wnętrze, pozostają jednym z najbardziej wyrazistych elementów dekoracyjnych w pomieszczeniu.

Postaw na funkcjonalne przesłony okienne o niebanalnym designie

Elegancki system i nowatorskie, świeże spojrzenie na dekorację okien sprawiło, że zaprojektowaliśmy żaluzje drewniane o wyjątkowym charakterze. Nie tylko doskonale wyglądają, ale także z łatwością dopasowują się nawet do niestandardowych okien czy wnętrz. Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła zaledwie kilkoma pociągnięciami sznurka. Żaluzje drewniane stanowią więc idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. całej wnęki okiennej czy przeszklonych ścian. Sprawdzają się nie tylko w typowych pokojach czy gabinetach, ale także w pomieszczeniach wilgotnych np. w łazience.

Dlaczego warto postawić na żaluzje z drewna?

W naszej ofercie znajdują się żaluzje drewniane lub drewnopodobne o szerokości lameli wynoszącej 25 lub 50mm. Zróżnicowany asortyment daje Ci wiele możliwości w zakresie dopasowania konkretnego rozwiązania dla Twojego domu lub gabinetu.

Nasze żaluzje z drewna posiadają wiele zalet:

  • wysoki poziom estetyki,
  • są wykonane z wysokiej jakości drewna lub materiałów łudząco je przypominających (aluminium o grubości 0,21mm),
  • detale, osłony i sznurki wykonane są z drewna w kolorze zbliżonym do koloru lameli,
  • dopasowują się do konkretnych oczekiwań i możliwości aranżacyjnych wnętrza — opcja zastosowania zaczepów dolnych lub prowadzenia bocznego (w formie żyłek) utrzymujących żaluzje bezpośrednio przy szybie nawet w oknie uchylonym lub jako rolety w kasecie,
  • kilkanaście odcieni do wyboru.

Ponadto żaluzje z drewna o lamelach szerokości 50mm występują w dwóch systemach do wyboru:

  • CLASIC z drewnianą osłoną rynny górnej w kolorze zbliżonym do koloru lameli
  • RETRO bez osłony rynny górnej, ale ze stylizowanym mechanizmem w kolorze patynowego brązu

Możliwość bezinwazyjnego montażu sprawia, że żaluzje drewniane zainstalujesz samodzielnie, a efekty Twojej pracy będziesz mógł podziwiać przez długie lata.

Rolety

Żaluzje

Plisy

Verticale

Moskitiery