Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Minimalistyczne żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe z powodzenia konkurują z tradycyjnymi zasłonami oraz firankami. Szczyt swojej popularności osiągnęły już jakiś czas temu, jednak liczne zalety tego rozwiązania sprawiają, że nadal królują w oknach polskich domów, mieszkań, biur oraz lokali handlowych i usługowych. W przeciwieństwie do tekstylnych przesłon okiennych, żaluzje aluminiowe łatwo utrzymasz w czystości. Kurz wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, aby aluminium od razu odzyskało swój blask i metaliczny połysk. To właśnie uniwersalny odcień sprawia, że tego typu żaluzje uznawane są za jedne z najbardziej neutralnych. Doskonale harmonizują zwłaszcza z nowoczesnymi minimalistycznymi wnętrzami, w których występują jako jedyna dekoracja okna. Z powodzeniem można łączyć je z firankami lub zasłonami, aby ocieplić wnętrze i stworzyć przytulny klimat.

Żaluzje aluminiowe — zalety rozwiązania

Żaluzje aluminiowe to symbol minimalistycznych i prostych form. To rodzaj przesłony okiennej, która przede wszystkim ma spełniać swoją rolę użytkową, tj. ograniczać napływ słońca lub sztucznego światła z zewnątrz. I rzeczywiście z tym zadaniem żaluzje aluminiowe radzą sobie najlepiej. Kilka opcji szerokości lamelek oraz bogata gama kolorystyczna umożliwiają stworzenie przesłon idealnie dopasowanych do charakteru wnętrza oraz indywidualnych preferencji domowników. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub wyregulować ilość oraz kąt padania światła zewnętrznego.

Żaluzje aluminiowe mają szereg zalet:

  • są jedną z tańszych przesłon okiennych,
  • bez trudu dopasujesz je nawet do niestandardowych okien,
  • doskonale chronią wnętrza przed nadmiernym nasłonecznieniem, obniżając tym samym temperaturę w pomieszczeniu,
  • są lekkie,
  • łatwo utrzymać je w czystości.

Nasza oferta

Produkujemy żaluzje aluminiowe na wymiar, takie, które bez trudu zamontujesz samodzielnie w domu lub miejscu pracy. Składając zamówienie definiujesz nie tylko wielkość przesłony, ale także rodzaj lamelek (drewnopodobne i perforowane), ich szerokość oraz sposób montażu (w świetle szyby, na ramie okna — bezinwazyjnie lub do muru).

Dostępne są lamelki o szerokości:

  • 16 mm
  • 25 mm
  • 50 mm

Żaluzje aluminiowe o szerokości lamelek 50 mm, nadają pomieszczeniu bardzo eleganckiego i nowoczesnego wyglądu, dlatego to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie w biurach. W domach interesująco wyglądają żaluzje drewniane lub drewnopodobne.

Wysokogatunkowe tworzywa, których używamy do produkcji żaluzji są odporne na ekspozycję słoneczną, nie blakną i nie płowieją. Ponadto żaluzje są wyjątkowe łatwe w utrzymaniu czystości — w razie zabrudzenia poszczególne elementy wystarczy jedynie przetrzeć wilgotną szmatką lub zdjąć i w całości zanurzyć w wodzie z środkiem chemicznym.

Rolety

Żaluzje

Plisy

Verticale

Moskitiery